DARMOWA DOSTAWA od 249 zł ❤ Chętnie doradzimy Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 17 pod numerem tel. 577868662
 

Blog

Nieodłącznym elementem każdego wieczoru panieńskiego jest obdarowywanie przyszłych małżonków prezentami. Mamy kilka pomysłów, co warto podarować jako prezent na wieczór panieński.
Każdy dzień to dobra okazja, by sprawić radość ukochanej kobiecie - ale w Dzień Kobiet koniecznie przyłóżmy się do tego ze zdwojoną siłą i uwagą! Skąd takie święto wzięło się w naszej kulturze? Jaki jest idealny prezent na Dzień Kobiet?
Z okazji Walentynek nie szczędźmy więc sobie miłosnych gestów i czułych chwil. Dobrze dobrany prezent na Walentynki dopełni jeszcze idealnego obrazu tego dnia.
Znów wielkimi krokami wchodzimy w brzmiący wesołymi piosenkami i kolędami okres przedświątecznej gorączki. Za pasem Mikołajki, a tuż za nimi święta Bożego Narodzenia. I znowu, corocznie stajemy przed większym lub mniejszym dylematem wyboru prezentów świątecznych dla najbliższych nam osób.
Piżama zimowa, która jest nie tylko wygodna, ale również doskonale się prezentuje, to prawdziwy must have w szafie każdej kobiety. Zapoznaj się z naszymi inspiracjami - z pewnością znajdziesz wśród nich piżamę dla siebie na jesienno-zimowe noce.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)